Můj příběh

Vše začalo v roce 2018, kdy jsem objevila první šperk z pryskyřice. Už od malička jsem vždy obdivovala krásy naší přírody, a když jsem zjistila, že existuje možnost uchovat si její kousek doslova na věky, naprosto mě to uchvátilo a rozhodla jsem se, že se to musím naučit.

Nakoupila jsem si první kovové komponenty, pryskyřici, ochranné pomůcky a další potřeby a pustila se do tvoření.

První šperky nebyly úplně nejkrásnější, častokrát mi některé vrstvy pryskyřice ani nezatvrdly, jindy se v celé várce vytvořily miliony miniaturních bublinek, nebo se  květiny při zalévání zprůhledněly. Já se ale nevzdávala. Postupně jsem zjišťovala jak správně sušit a stabilizovat květiny aby si uchovaly co nejkrásnější syté barvy. Nebo jakým způsobem výsledné šperky přeleštit.  Tak jsem se učila a zlepšovala.

Jakmile jsem měla jistotu, že jsou šperky právě v té kvalitě, kterou jsem chtěla, rozhodla jsem se, že je čas věnovat se šperkům naplno a tak vznikly tyto webové stránky.

Mým cílem je vytvořit unikátní, kvalitní a zároveň cenově dostupné šperky s kouskem přírody, které budou lidem dělat radost a uchovávat jim vzpomínky.

Protože krása přírody je všude kolem nás a je skvělé mít možnost ji uchovat.

 

Vaše Katka