Můj příběh

Vše začalo v roce 2018, kdy jsem na Pinterestu objevila první šperk z pryskyřice. Už od malička jsem vždy obdivovala krásy naší přírody, a když jsem zjistila, že existuje možnost uchovat si její kousek doslova na věky, naprosto mě to uchvátilo a rozhodla jsem se, že se to musím naučit.

Nakoupila jsem si první kovové komponenty, pryskyřici, ochranné pomůcky a další potřeby a pustila se do tvoření.

První šperky nebyly úplně nejkrásnější, častokrát mi některé vrstvy pryskyřice ani nezatvrdly, jindy se v celé várce vytvořily miliony miniaturních bublinek, nebo se  květiny při zalévání zprůhledněly. Já se ale nevzdávala. Postupně jsem zjišťovala jak správně sušit a stabilizovat květiny aby si uchovaly co nejkrásnější syté barvy. Nebo jakým způsobem výsledné šperky přeleštit.  Nejsem vyučená zlatnice, takže veškeré mé učení probíhalo stylem pokus – omyl. Tím jsem se učila a zlepšovala.

Postupně se díky mé vytrvalosti zlepšoval jak vzhled, tak i kvalita. Zjistila jsem nejen to, jaký postup musím zvolit, ale i to, jaké mám volit komponenty, aby byly šperky kvalitní, krásné a dlouho vydržely. Objevila jsem tak komponenty, kterým můžu věřit. Jsou pozlacené pravým 18 karátovým zlatem a následně je na ně nanesen lak pro delší životnost zlacení a ty mě doslova nadchly, protože jsou právě tím, co jsem hledala.

Jakmile jsem měla jistotu, že jsou šperky právě v té kvalitě, kterou jsem chtěla, začala jsem je prodávat na internetovém tržišti fler.cz které je zaměřeno na ručně vyráběné věci. Od prvních zákazníků jsem dostala spoustu pozitivních ohlasů, proto jsem se rozhodla, že je čas posunout se dál a věnovat se šperkům naplno.

Mým cílem je vytvořit unikátní, kvalitní a zároveň cenově dostupné šperky, které budou lidem dělat radost a uchovávat jim vzpomínky.

Protože krása je všude kolem nás a je skvělé mít možnost ji uchovat.